• Shqip
  • English
  • German
  • French

KH Trepça -Mitrovicë

Skuadra:   KH TREPÇA 
Personi kontaktues: Faruk Mujka       
Emaili:   khtrepca@gmail.com, krenar038@hotmail.com
Telefoni zyrtar:   044- 934 512 
Ngjyrat e  klubit (fanellave)   gjelbër e zi
Ngjyra rezervë: gjelbër e bardhë 
Palestra ku i zhvillon ndeshjet: “Minatori” Mitrovicë
Palestra rezervë:  “Adem Jashari " Obiliq
Dita kur i zhvillon ndeshjet: E shtunë ora 18:00

KH BESA Famiglia - Pejë

Skuadra:   KH BESA Famiglia – Pejë
Personi kontaktues: Enis Idrizi, Valon Sylejmani     
Emaili:   besa_famiglia@hotmail.com
Telefoni zyrtar:   044-364 182, 049-859 615
Ngjyrat e  klubit (fanellave): e kuqe(lojtarët)  e katërt (portierat)
Ngjyra rezervë: e bardhë(lojtarët) e verdhë( portierat)
Palestra ku i zhvillon ndeshjet:   “Karagaqi” - Pejë
Palestra rezervë:  “Shani Nushi – Gjakovë    
Dita kur i zhvillon ndeshjet: e shtunë, e diele ora 15:00-19:00

KHF Drenica -Drenas

Skuadra: KHF DRENICA
Personi kontaktues: Agron Dubovci       
Emaili:   agron-dubovci@hotmail.com
Telefoni zyrtar:  044 207-397
Ngjyrat e  klubit (fanellave) e bardhë
Ngjyra rezervë:
Palestra: Palestra Sportive-Drenas 
Palestra rezervë:  
Dita kur i zhvillon ndeshjet: E shtunë , e diele

KH KEK-u (M) - Obiliq

Emri i klubit:   KH  KEK-u 
Personi kontaktues: Samedin Morina       
Emaili:kh_keku@outlook.com  
Telefoni zyrtar:  044/ 404 507
Ngjyrat e  klubit:   e gjelbërt
Ngjyra rezervë: 
Palestra:  Pa;estra Sportive - Obiliq
Palestra rezerv:  
Dita kur i zhvillon ndeshjet:   e diele ora 12:00

KH KEK-u - Obiliq

Emri i klubirat:   KH  KEK-u 
Personi kontaktues: Samedin Morina      
Emaili: kh_keku@outlook.com  
Telefoni zyrtar:  044/ 404 507
Ngjyrat e  klubit: e e bardhë
Ngjyra rezervë: 
Palestra: Palestra e Sporteve - Obiliq
Palestra rezerv:  
Dita kur i zhvillon ndeshjet: e diele ora 12:00

KH KEK-u -- Obiliq

Emri i klubit:   KH  KEK-u 
Personi kontaktues:Samedin Kurteshi     
Emaili: kh_keku@outlook.com
Telefoni zyrtar:  044/ 404 507
Ngjyrat e  klubit:  e bardhë
Ngjyra rezervë: e hirit  
Palestra:  Palestra e Sporteve - Obiliq
Palestra rezerv:  Prishtinë
Dita kur i zhvillon ndeshjet:   e diele ora 12:00

KH PRISHTINA – Prishtinë

KH PRISHTINA – Prishtinë

Personi kontaktues: Krenar Çela, Eduard Berisha, Taib Kabashi

Emaili: khprishtina@gmail.com, taibkabashi@hotmail.com

Telefoni zyrtar: 045-686 857, 044-115 600, 044- 146 720

Ngjyrat e klubit (fanellave): Kaltërt

Ngjyra rezervë: Bardhë

Palestra: “Pallati i Rinisë dhe i Sportit” – Prishtinë

Palestra rezervë: 1 Tetori Prishtinë

Dita kur i zhvillon ndeshjet: të shtunave dhe të dielave

Trajneri për kontakt: Taib Kabashi 044/146 720, 040/146 720

KH BESA Famiglia – Pejë

KH BESA Famiglia – Pejë

KH BESA Famiglia – Pejë

Personi kontaktues: Enis Idrizi

Emaili: besa_famiglia@hotmail.com

Telefoni zyrtar: 044 501 995, 044/364 182

Ngjyrat e klubit (fanellave): Kuqe

Ngjyra rezervë: Bardhë, kaltërt

Palestra ku i zhvillon ndeshjet: “Karagaqi” – Pejë

Palestra rezervë: “Shani Nushi – Gjakovë

Dita kur i zhvillon ndeshjet: e shtunë, e diele

Trajneri për kontakt: Tome Petreski

Edicioni 2020/2021
Kastrioti 34 : 30 Zhegra
16.12.2020 | 18:30
P1 Kastrioti 15 : 16 Zhegra
Prishtina 38 : 24 Vushtrria
22.12.2020 | 17:30
P1 Prishtina 16 : 10 Vushtrria
Prizreni 12 : 49 Besa Famgas
22.12.2020 | 16:30
P1 Prizreni 7 : 24 Besa Famgas
Llapi 28 : 32 Trepça
16.12.2020 | 17:00
P1 Llapi 10 : 17 Trepça
Drenica 32 : 28 Vëllaznimi
15.12.2020 | 18:30
P1 Drenica 18 : 14 Vëllaznimi
Edicioni 2020/2021
Logo Ekipi L F B H +/- P
1 Besa Famgas 14 14 0 0 565 : 240 325 28
2 Prishtina 14 11 1 2 577 : 375 202 23
3 Trepça 14 8 1 5 377 : 371 6 17
4 Kastrioti 14 8 1 5 429 : 404 25 16
5 Drenica 14 6 2 6 425 : 474 -49 14
6 Zhegra 14 6 1 7 459 : 483 -24 13
7 Vëllaznimi 14 5 1 8 381 : 473 -92 11
8 Vushtrria 14 5 0 9 390 : 459 -69 10
9 Llapi 14 2 0 12 371 : 484 -113 4
10 Prizreni 14 1 1 12 344 : 555 -211 3
Ediconi 2020/2021
KEK-u 16 : 25 Shqiponja
13.12.2020 | 13:30
P1 KEK-u 8 : 14 Shqiponja
Jusuf Gërvalla 24 : 26 Kastrioti
12.12.2020 | 13:00
P1 Jusuf Gërvalla 10 : 12 Kastrioti
Prishtina 16 : 23 Vushtrria
13.12.2020 | 15:00
P1 Prishtina 8 : 9 Vushtrria
Vëllaznimi 28 : 35 Samadrexha
12.12.2020 | 16:30
P1 Vëllaznimi 14 : 20 Samadrexha
Vjosa 22 : 19 Drita
13.12.2020 | 16:00
P1 Vjosa 10 : 5 Drita
Istogu 36 : 21 Ferizaj
13.12.2020 | 17:00
P1 Istogu 15 : 5 Ferizaj
Ediconi 2020/2021
Logo Ekipi L F B H +/- P
1 Istogu 11 11 0 0 448 : 196 252 22
2 Vushtrria 11 10 0 1 428 : 216 212 20
3 Prishtina 11 9 0 2 363 : 253 110 18
4 Kastrioti 11 8 0 3 336 : 290 46 16
5 Ferizaj 11 7 0 4 315 : 310 5 14
6 Shqiponja 11 6 0 5 313 : 337 -24 12
7 Jusuf Gërvalla 11 4 0 7 270 : 297 -27 8
8 Samadrexha 11 4 0 7 291 : 343 -52 8
9 Vëllaznimi 11 3 0 8 263 : 335 -72 6
10 Drita 11 2 0 9 217 : 338 -121 4
11 Vjosa 11 2 0 9 200 : 323 -123 4
12 KEK-u 11 0 0 11 184 : 390 -206 0

Facebook