• Shqip
  • English
  • German
  • French
NESËR TURNEU NDËRKOMBËTAR TRADICIONAL „SHQIPONJA 2013“
NESËR TURNEU NDËRKOMBËTAR  TRADICIONAL  „SHQIPONJA 2013“
 Nesër  në Junik (për shkak se palestra ‚Shani Nushi‘ ne  Gjakovë është ne renovim)  fillon turneu tradicional ndërkombëtar  ‚SHQIPONJA 2013 ‘ që organizohet tradicionalisht me rastin e 8 marsit nga KH Shqiponja e Gjakovës në bashkëpunim me MKRS-në, Kuvendin Komunal të Gjakovës dhe FHK-në.\r\n\r\n XHELALI\r\n\r\nHapja solemne do jetë nesër me 7 mars në ora 15:00, ndeshja e parë  zhvillohet  ne ora 15:30 në  mes nikoqirit KH  Shqiponja dhe RK Nikshiq nga Mali i Zi  kurse ne ora 17:15 zhvillohet  ndeshja e parë mes Përfaqësuesës U17 të Kosovës dhe Përfaqësuesës U17 të Bullgarisë.\r\n\r\nNdërsa ditën e  dytë të turneut  ndeshja për vendin e tretë zhvillohet ne orën 13:00  kurse fituesit  e ndeshjes gjysmëfinale takohen neser me fillim prej ora 15:00  kur do të përcaktohet edhe e fituesi i turneut.\r\n\r\nSkuadrat, lojtaret ma te dalluara, dhe skuadrat pjesemarret do të nderohen me Kupa, mirënjohje dhe shpërblime te rastit.
List of videos
Edicioni 2020/2021
Edicioni 2020/2021
ID Logo Ekipi L F B H +/- Diferenca P
1 Besa Famgas 0 0 0 0 0 : 0 0 0
2 Prishtina 0 0 0 0 0 : 0 0 0
3 Trepça 0 0 0 0 0 : 0 0 0
4 Kastrioti 0 0 0 0 0 : 0 0 0
5 Vëllaznimi 0 0 0 0 0 : 0 0 0
6 Vushtrria 0 0 0 0 0 : 0 0 0
7 Prizreni 0 0 0 0 0 : 0 0 0
8 Drenica 0 0 0 0 0 : 0 0 0
9 Llapi 0 0 0 0 0 : 0 0 0
10 Zhegra 0 0 0 0 0 : 0 0 0
Ediconi 2020/2021
Ediconi 2020/2021
ID Logo Ekipi L F B H +/- Diferenca P
1 Ferizaj 0 0 0 0 0 : 0 0 0
2 Istogu 0 0 0 0 0 : 0 0 0
3 Vushtrria 0 0 0 0 0 : 0 0 0
4 Prishtina 0 0 0 0 0 : 0 0 0
5 Kastrioti 0 0 0 0 0 : 0 0 0
6 Jusuf Gërvalla 0 0 0 0 0 : 0 0 0
7 Shqiponja 0 0 0 0 0 : 0 0 0
8 Samadrexha 0 0 0 0 0 : 0 0 0
9 Vëllaznimi 0 0 0 0 0 : 0 0 0
10 Vjosa 0 0 0 0 0 : 0 0 0
11 Drita 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Facebook